• + 420 777 286 021
  • info@kopecky-rekonstrukce.cz

Služby

REKONSTRUKCE

Ať už potřebujete drobnou úpravu či plánujete kompletní renovaci, naši profesionálové Vám zaručí ten nejkvalitnější servis. Rekonstrukcí může projít Váš byt, dům, pokoj ale i komerční prostor.
ČTĚTE VÍCE

VÝSTAVBA

Součástí našeho portfolia jsou i projekty, při kterých začínáme od úplných základů. Pomůžeme Vám při rozšiřování bydlení, stavbě nového bytového jádra nebo při plánování zcela nového obydlí.
ČTĚTE VÍCE

PORADENSTVÍ

Dobrá rada nad zlato, to víme i u nás. Nejste si jisti, že je Vaše rozhodnutí správné? Nevíte si rady? Stačí si s námi sjednat schůzku, poradenství v oblastech rekonstrukcí či bytového designu je naše silná stránka.
ČTĚTE VÍCE

3D VIZUALIZACE

Při přeměně Vašich snů ve skutečnost dbáme především na to, aby byly splněny Vaše požadavky. Nejlepším pomocníkem ke vzájemnému pochopení je 3D vizualizace, kterou zpracováváme před každým projektem.
ČTĚTE VÍCE

DESIGN

Naše projekty dotahujeme do posledního detailu. Nejde nám jen o odvedení dobré stavební práce, ale i o finální vydekorování daného prostoru dle Vašich představ a posledních trendů. Dodáme Vašemu interiéru tu pravou tvář.
ČTĚTE VÍCE

FINANCOVÁNÍ

Zaujaly Vás naše služby, chtěli byste nové bydlení, ale Vaše finance na přestavbu nestačí? I v této oblasti Vám můžeme pomoct. Zařídíme Vám schůzku s naším externím finančním poradcem, se kterým společně najdete řešení.
ČTĚTE VÍCE